KONST / Litografier / Färglitografi 12599190
nr 1259 9190
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Motiv från Lofoten. Signerad, numrerad 153/460, löst blad. Bladets mått: 72x59 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:33:21
2/6 21:56:37